שאלות ותשובות

מה זה יחידות תעסוקה?


יחידת תעסוקה היא יחידת מידה של העבודה שלך. לכן מטלות הוראה שונות (הרצאה, תרגול…) שוות מספר שונה של יחידות תעסוקה. בהתאם לכמות יחידות תעסוקה ניתן לקבוע את אחוז המשרה ואת השכר (בהתאם להסכמי שכר).
מה השכר שאני אמור/ה לקבל?


בהתאם להסכמים שלנו השכר תלוי בדרוג, דרגה, ותק, היקף העסקה ודברים נוספים. ניתן לברר את השכר הצפוי באמצעות מחשבון השכר שנמצא באתר תחת קטגוריית תנאי העסקה > מחשבון שכר
סיימתי דוקטורט עכשיו. האם אני יכול/ה להמשיך ללמד בטכניון?


כן, זה אפשרי בהתאם לצרכים של הפקולטה. עם סיום תקופת השתלמות התקנית, פגה גם התחייבות של הטכניון לגבי יציבות תעסוקתית. העסקה לאחר סיום הדוקטורט תהיה בדרגת מרצה במסלול עמית הוראה או מורה מן החוץ.
מה זה תוספת הוראה פרונטלית?


משתלמים לתואר שני המועסקים במטלות הוראה זכאים לתוספת לשכר בהתאם להיקף העסקה שלהם בהוראה פרונטלית (כלומר תרגולים והדרכת מעבדה). בערך 13 אחוז.
מה זה תוספת טכניונית?


תוספת חודשית המשולמת פעם בשלושה חודשים (פעמיים כל סמסטר) בחודשים פברואר, מאי, אוגוסט, נובמבר (התשלום בחודש X כולל שכר עבור שלושה חודשים X-1, X, X+1). גודל התוספת תלוי בדרוג ודרגה ובהיקף המשרה. התוספת קיימת מאז ההסכם הקיבוצי 2018. גובה התוספת לפי דרגות ניתן לראות תחת קטגוריית תנאי העסקה > דרגות שכר
איפה חוזה ההעסקה שלי?


עובדי סגל ההוראה בטכניון מיוצגים בפני הנהלת הטכניון על ידי ארגון סגל ההוראה שהינו ארגון עובדים היציג במוסד. על כן חוזה העסקה הוא קיבוצי (קולקטיבי) ותוכנו הוא תוצאה של משא ומתן קיבוצי בין הארגון להנהלת הטכניון. משא ומתן זה מוביל מדי כמה שנים לחתימה על הסכם העסקה קיבוצי והסדרים נוספים. עם תחילת העבודה ההסכם הקיבוצי חל עליך. על מנת להתעדכן בפרטי ההסכם ותנאי העסקה ניתן לבקר בקטגוריית דפי 'תנאי העסקה' שבאתר.
התחלתי לעבוד בטכניון. האם אני חבר בארגון סגל ההוראה?


ההצטרפות לארגון איננה אוטומטית אלא וולנטרית ואישית. יש לחתום על טופס הצטרפות כדי להיות חבר ארגון - הוא נמצא בתחתית דף זה וכל דף באתר שלנו.
האם מגיעה לי קרן השתלמות?


לכל עובד בסגל ההוראה, למעט מורים מן החוץ, מגיעה קרן השתלמות. כל עובד רשאי לבחור את קרן ההשתלמות שבה יופקדו כספי ההפקדות משכרו. הפנייה לקרן תיעשה באופן עצמאי ע"י העובד שיעביר את טפסי ההצטרפות למחלקת שכר של הטכניון / למזכירת ההוראה בפקולטה. לשאלות בנושא קרנות פנסיה והשתלמות ניתן לפנות למחלקת שכר: אירנה פיליוק – irenafi@technion.ac.il
אילו הטבות יש לי כחבר בארגון סגל ההוראה בטכניון?


באתר שלנו, בסרגל העליון, תוכלו למצוא את דף 'הטבות' - כנסו אליו כדי ללמוד עוד על ההטבות להם אתם זכאים!
ראיתי שמורידים לי בתלוש כסף לארגון סגל ההוראה. האם זה אומר שאני חבר/ה בארגון?


כדי להיות חברים בארגון אתם מחויבים לחתום על טופס ההצטרפות לו שנמצא בתחתית הדף. כל עוד לא חתמתם עליו, אתם לא חברי ארגון.

© ארגון סגל ההוראה בטכניון

צרו קשר:

ימים א–ה, 09:00-14:00

במשרדי הארגון (בנין אולמן)

טלפון:  04-8292218

דוא"ל:  officetso@gmail.com